Rejestracja telefoniczna 601622672

  • aaa.jpg
  • Slajd1.jpg

WYPEŁNIACZE (RESTYLANE, PRINCESS, EMERVEL)

Substancje na bazie kwasu hialuronowego, które wykorzystuje się w medycynie do korekty defektów estetycznych twarzy i ciała.

Za ich pomocą możemy wypełnić zmarszczki, bruzdy np. fałdy nosowo-wargowe, poprawić owal twarzy, skorygować kształt nosa, brody, policzków, przywrócić utraconą objętość twarzy.

Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego do skóry poprawia się jej napięcie, nawilżenie, elastyczność i gęstość.

Podawane są za pomocą igły lub mikrokaniuli. Przed zabiegiem skóra jest zwykle znieczulana kremem.

Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Może wystąpić niewielki rumień, obrzęk lub siniaki, które utrzymują się do kilku dni.

Kwas hialuronowy utrzymuje się w skórze od 6 do 12 miesięcy. Czas ten uzależniony jest od wielu, stanu skóry oraz trybu życia pacjenta. Można ten okres przedłużyć poprzez kolejne wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Zwykle są to mniejsze ilości niż za pierwszym razem.

Przeciwskazania:

- ciąża, karmienie piersią

- nadwrażliwość na kwas hialuronowy,

- choroby autoimmunologiczne

- infekcje skóry w miejscu podania.

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu