Rejestracja telefoniczna 601622672

  • aaa.jpg
  • Slajd1.jpg

USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ - LIPOLIZA

Bezoperacyjna metoda redukcji nagromadzonego zbędnego tłuszczu.

Metoda polega na wstrzykiwaniu głęboko pod skórę (wszędzie tak gdzie jest nadmiar tkanki tłuszczowej np. biodra, brzuch, okolice podbródka, wewnętrzna powierzchnia ud i kolan) substancji o nazwie fosfatydylocholina. Jest to związek pochodzenia roślinnego otrzymywany z soi. W organizmie związek ten występuje w identycznej postaci i pełni bardzo ważną rolę w przemianie tłuszczowej.

Zabieg powtarza się co 3-4 tygodnie do ogólnej liczby 4-5 zabiegów. Preparat powoduje niszczenie komórek tkanki tłuszczowej co w efekcie daje zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz poprawę stanu skóry w ostrzykiwanej okolicy.

Lipoliza nie jest sposobem na odchudzanie, ale jest to dobry sposób kształtowania sylwetki na niewielkich obszarach ciała. Jest to alternatywa dla osób , które nie chcą zdecydować się na zabieg chirurgiczny.

Po zabiegu w miejscu injekcji dochodzi do zaczerwienienia, obrzęku, siniaków oraz bolesności dotykowej która utrzymuje się do 7 dni.

Przeciwskazaniem do zabiegu lipolizy są wszelkie stany patologiczne wątroby takie jak żółtaczka, nowotwór wątroby, kamica pęcherzyka żółciowego, zaburzenia gospodarki lipidowej oraz zaburzenia krzepliwości krwi.

Przed zabiegiem należy wykonać próby wątrobowe i profil lipidowy.

W okresie po zabiegowym zaleca się zmniejszenie spożycia tłuszczów i picie 2-3 litrów wody dziennie.

Kilka dni po zabiegu wskazane jest wykonanie intensywnego masażu ostrzykniętej okolicy.

Koszt zabiegu zależy od jego lokalizacji i objętej nim powierzchni.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu