Rejestracja telefoniczna 601622672

  • aaa.jpg
  • Slajd1.jpg

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja jest popularnym rodzajem peelingu mechanicznego tzn polega na mechanicznym ścieraniu naskórka i skóry właściwej.

Wykonuje się go pod ciśnieniem za pomocą specjalnych urządzeń, które posiadają głowice diamentowe lub z wykorzystaniem kryształków korundu (korund-to tlenek glinu, materiał naturalny, nieszkodliwy, niewchłaniany przez skórę, o wyjątkowej zdolności ścierania).

Mikrodermabrazja jest to zabieg z minimalnym ryzykiem powikłań, jest bezbolesny, znieczulenie nie jest konieczne, zabieg jest krótki, prosty i po jego wykonaniu nie trzeba rezygnować z codziennych zajęć.

Wskazania do zabiegu: fotostarzenie, rozszerzone pory, zaskórniki, powierzchowne blizny, delikatne zmarszczki, wiotkość skóry, rozstępy, plamy starcze, trądzik pospolity i płytkie blizny potrądzikowe, łojotok i suchość skóry, nadmierne rogowacenie, przygotowanie do innych zabiegów np.peelingów chemicznych, mezoterapii. Przeciwwskazania: leczenie Roaccutanem, infekcje wirusowe i bakteryjne, nowotwory skóry.

Mikrodermabrazja daje natychmiastową poprawę jakości skóry, zwiększenie elastyczności, wygładzenie, rozjaśnienie, obkurczenie porów, spłycenie powierzchownych zmarszczek, usunięcie przebarwień posłoneczych i starczych.

Efekt długoterminowy to poprawa nawilżenia skóry i zmniejszenie uszkodzeń posłonecznych.

Mikrodermabrazja wpływa nie tylko na naskórek ale także na skórę właściwą -dochodzi do aktywacji fibroblastów, makrofagów i komórek tucznych, zwiększonej produkcji glikozoaminogikanów, kolagenu, elastyny. Skóra właściwa zwiększa grubość i w efekcie dochodzi do poprawy wyglądu.

Częstotliwość 2-10 zabiegów w odstępach 1-2 tygodniowych, następnie co miesiąc, aż do jednego zabiegu na 3 miesiące celem podtrzymania efektów.

Liczba i częstotliwość zabiegów jest dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu