Rejestracja telefoniczna 601622672

  • aaa.jpg
  • Slajd1.jpg

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zmienić kształt lub wielkość swoich ust.

Wykorzystywane są preparaty na bazie kwasu hialuronowego, za pomocą których lekarz może wymodelować taki kształt ust, który najbardziej podkreśla urodę pacjentki. W zależności od ilości zużytego preparatu ( od 0,5 do 1,0 ml) możemy powiększyć usta lub tylko je subtelnie wymodelować.

Możemy wypełnić drobne zmarszczki wokół ust lub podnieść opadające kąciki.

Podany w usta kwas hialuronowy poprawia nawilżenie czerwieni wargowej oraz powoduje jaj natychmiastowe odświeżenie, poprawę kolorytu i jędrności.

Preparat utrzymuje się 6-8 miesięcy. Nawet po jego wchłonięciu usta pozostają w znacznie lepszej kondycji niż przed zabiegiem.

Przed zabiegiem usta muszą być znieczulone ze względu na bolesność zabiegu. Po zabiegu przez kilka dni usta mogą być obrzęknięte z obecnością siniaków.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu