Rezydencja Marina ul. Czarny Dwór 10/33 , 80-365 Gdańsk

Rejestracja telefoniczna: + 48 601622672

Nowości

Egzosomy ASCE+

Egzosomy to prawdziwy przełom w medycynie estetycznej i regeneracyjnej o wszechstronnym działaniu odmładzającym i naprawczym, w swoim składzie zawierają m.in. białka, lipidy, kwasy nukleinowe, czynniki wzrostu oraz inne metabolity.
W medycynie estetycznej wykorzystywane są w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, a w dermatologii pomagają w leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy ran. Egzosomy wykorzystywane są również w leczeniu łysienia androgenowego oraz telogenowego u kobiet i mężczyzn.
Egzosomy ASCE+ to pęcherzyki zewnątrzkomórkowe o rozmiarach nanometrowych, które są najważniejszym mediatorem komunikacji międzykomórkowej i pełnią podwójną funkcję: regeneracji skóry oraz przeciwzapalną.

Egzosomy ASCE+ to prawdziwy przełom w medycynie estetycznej, które wyróżnia wszechstronne działanie odmładzające i regeneracyjne, pozwalające na:
- Redukcję zmarszczek, poprawę kolorytu i nawilżenia skóry, - W połączeniu z laserem CO2 przyspiesza regenerację blizn po trądzikowych,
- Przyspiesza gojenie ran oraz zmniejsza powstawanie blizn po zabiegach chirurgicznych,
- Leczenie atopowego zapalenia skóry, poprzez łagodzenie ciężkiego stanu zapalnego i wspomaganie odbudowy bariery skórnej,
- Leczenie hipermelanozy, poprzez zmniejszenie zawartości melaniny w komórkach,
- Leczeniu łysienia androgenowego oraz telogenowego u kobiet i mężczyzn.

ASCE+ HRLV zawiera aż 10 czynników wzrostu dla włosów oraz 30 rodzajów składników odżywczych, w tym m.in.:biotyna czy tripeptyd miedziany, które odżywiają włosy oraz skórę głowy.

Zabieg z wykorzystaniem EGZOSOMÓW ASCE+ trwa od 15 do 30 minut, a  w jego czasie do skóry poprzez zabieg mikronakłowania, wtłaczane zostają miliardy egzosomów, które zawierają ważne czynniki wzrostu stymulujące miejsca zabiegowe.

Zaleca się wykonanie 3-5 sesji. Włosy - zaleca się 5 sesji co 2 tygodnie. 

Zabiegu zależą od pacjenta.

Dodatkowa sesja jest zalecana po 6-12 miesiącach w celu podtrzymania efektów leczenia

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Polityka prywatności