Rezydencja Marina ul. Czarny Dwór 10/33 , 80-365 Gdańsk

Rejestracja telefoniczna: + 48 601622672

Nowości

Mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz z upływającym czasem ilość naturalnego kolagenu znacznie się zmniejsza pod wpływem promieniowania UV oraz naturalnych procesów starzenia. Zauważamy wtedy tworzenie się zmarszczek, opadanie owalu twarzy oraz pogorszenie jakości skóry.
Idealnym rozwiązaniem na powstawanie zmarszczek jest mezoterapia kolagenowa. Poprzez zawarte w nim biomimetyczne włókna kolagenu, dochodzi do bioregeneracji skóry oraz tkanki łącznej. W praktyce oznacza to znaczną poprawę elastyczności, jędrności, a także rozświetlenie i nawilżenie.
Zabieg jest bardzo bezpieczny, ze względu na zastosowany w nim natywny kolagen własny (bezpieczny dla alergików), a po serii zabiegów efekty są bardzo widoczne
Zabieg daje bardzo dobre, naturalne efekty- skóra staje się napięta, elastyczna i bardziej jędrna.
Zabieg może być poprzedzony znieczuleniem maścią. Mezoterapia polega na ostrzykiwaniu wybranych okolic preparatem kolagenowym. Po zabiegu widoczne są grudki, które stopniowo (przez okres 2-3 dni) będą się wchłaniały. Jest to objaw typowy dla tego zabiegu i nie należy się nim niepokoić. Mogą pojawić się również delikatne zasinienia w miejscu wkłuć.

<< Wróć do poprzedniej strony

Skontaktuj się z nami

 

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 | Polityka prywatności