Rejestracja telefoniczna 601622672

  • aaa.jpg
  • Slajd1.jpg

TURNOVER PEEL

Jest to złożony peeling chemiczny na bazie kwasu salicylowego, pirogronowego oraz retinowego z dodatkiem substancji rozjaśniających.

Cechą zabiegu jest kilkakrotna aplikacji peelingu bezpośrednio po fazie neutralizacji, ponieważ roztwór neutralizujący nie doprowadza skóry do pH zasadowego, ale do fizjologicznego pH skóry 5,0 – 5,5. Nie jest wtedy konieczne ponowne wyrównywanie skóry pre-peelem.

TURNOVER PEEL CLASIC wskazania: fotostarzenie, zmarszczki, trądzik, powierzchowne blizny, skóra łojotokowa.

Peeling wspomaga i zapobiega trądzikowi zaskórnikowemu i grudkowo-krostkowemu, ponieważ działa oczyszczająco, również na skórę zaczerwienioną i z procesem zapalnym. Skuteczny również w profilaktyce trądziku różowatego grudkowo-krostkowego.

TURNOVER PEEL LIGHTENING wskazania: hypermelanoza miejscowo, melazma pociążowa lub spowodowana stosowaniem środków antykoncepcyjnych, pigmentacje melaninowe wywołane kosmetykami i perfumami oraz plamy starcze.

Wskazane jest wykonanie 3-4 zabiegów co 2-3 tygodnie.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu