Rejestracja telefoniczna 601622672

  • aaa.jpg
  • Slajd1.jpg

TOKSYNA BOTULINOWA

Leczenie toksyną botulinową jest prostą niechirurgiczną metodą, która pozwala wygładzić uciążliwe głębokie bruzdy lub zmarszczki np. „kurze łapki”, „zmarszczki lwie”.

Krótka procedura polega na kilku drobnych wstrzyknięciach. Preparat podany do mięśnia blokuje odbieranie przez niego impulsów nerwowych i powoduje jego rozluźnienie. Efektem jest wygładzenia zmarszczek.

Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu kilku dni po zabiegu. Niepotrzebne jest żadne znieczulenia i można wrócić do normalnej aktywności zaraz po zabiegu.

Ewentualne działania uboczne jeśli się pojawiają są przejściowe.

Efekt działania toksyny utrzymuje się 3-4 miesiące, a okres ten może się różnić w indywidualnych przypadkach.

Po kolejnych kuracjach rezultaty mogą utrzymywać się znaczniej dłużej. Rozluźnienie mięśni przez dłuższy czas ( przez kilka miesięcy) prowadzi do odzwyczajenia się od odruchu marszczenia np. brwi lub czoła.

Przeciwskazania:

-        karmienie piersią

-        nadwrażliwość na toksynę botulinową typu A

-        infekcje w proponowanych miejscach wstrzyknięć

-        dysfunkcja przekaźnictwa nerwowo-mięśniowego

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu